• Eco Auto team

Nissan Leaf ako kabriolet


Koncept kabrioletu spoločnosti Nissan veľmi nevonia aj keď sa pozrieme spätne do histórie portfólia tejto Značky. Druhá generácia Nissanu Leaf však prichádza s konceptom, ktorý je veľmi zaujímavý aj napriek tomu, že si ho zatiaľ nemôžete kúpiť.

Ide o koncept, ktorý vznikol pri príležitosti 100 000 predaných kusov Nissanu Leaf na japonskom trhu. Je to významný míľnik od uvedenia Nissanu Leaf na trh pred ôsmimi rokmi.

Nissan - Leaf Open car

Tento koncept zatiaľ slúži len na vystavovacie účely a žiadne technické či bezpečnostné parametre ešte neboli zverejnené. Prinajmenšom môžeme konštatovať, že koncept kabrioletu Nissanu Leaf je veľmi svojský. Zaujímavosťou je "oblúková obruč" úplne vzadu za zadnými sedadlami. Zadné dvere nie sú k dispozícii, čiže na nastupovanie a vystupovanie je nutné použiť predný pár dverí. Okná sú samozrejme bezrámové. Pohľad dozadu je určite ovplyvnený vyššími sedadlami, preto na pohľad vzad môžete využiť spätné bočné zrkadlá resp. zadnú kameru na vozidle napr. pri cúvaní.

Určte tento koncept ocenia vodiči, ktorý si radi vychutnávajú nie len ekologickejšiu jazdu, ale i jazdu s vetrom vo vlasoch. Bohužiaľ správy z Nissanu hovoria o tom, že tento koncept Leaf nemá momentálne žiadne výrobné ambície, preto zatiaľ musíme konštatovať, že v najbližšej dobe ho určite nebude možné zakúpiť.

zdroj: greencarreports.com

#nissan #leaf #opencar #kabriolet

17 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Kvalita

vždy na prvom mieste! Preto v našom showroome dbáme na to, aby ponúkané produkty boli v najlepšej kvalite.

Služby

sú prioritou!

Mať spokojných zákazníkov je pre nás prvoradé.

Dôvera

je nevyhnutná! Predajom našich produktov to nekončí, ale naopak začína a preto je budovanie dôvery pre nás dôležité.

  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Kúpou našich produktov podporíte rozvoj elektromobily na Slovensku, ktorej sa aktívne venujeme.

© 2017 by Eco Auto / www.ecoauto.sk