Prvý showroom elektromobility na Slovensku

Spoločnosť Eco Auto s.r.o. ako prvá na Slovensku prevádzkuje  špecializovaný showroom na predaj elektromobilov a produktov súvisiacich s elektromobilitou.

Poslanie

Poslaním spoločnosti je uspokojiť požiadavky a záujem zákazníkov o ekologicky čistý spôsob osobnej prepravy a prepravy tovaru najmä na území miest a obcí.

Stratégia a ciele spoločnosti

Strategickým cieľom spoločnosti je stať sa pre zákazníka pri rozhodovaní o ekologicky čistom spôsobe prepravy odborným partnerom a poradcom, tak aby zákazník podľa svojich potrieb získal ekologickú a optimálnu „hodnotu za peniaze".

Hlavným cieľom spoločnosti sú komplexné služby pri predaji osobných a úžitkových elektromobilov pre rôzne skupiny obyvateľov a pre firemných zákazníkov a predaj súvisiaceho vybavenia ako sú verejné a súkromné rýchlo a pomalo nabíjacie stanice, autobatérie, hybridné fotovoltaické elektrárne a ostrovné fotovoltaické systémy.

Podujatia, akcie, prezentácie

Diskusia v TV LocAll na tému elektromobilita

10.2.2019

Prijali sme pozvanie do regionálnej televízie TV LocAll k téme elektromobilita. Bolo to naše prvé vystúpenie na pôde televízie. Sme hrdí na to, že po tak krátkom pôsobení na trhu nás vnímajú ako jedných z odborníkov z oblasti elektromobility a že sme mali tú česť zúčastniť sa takejto diskusie.

EcoAuto na Autosalóne v Nitre 2018

10.10.2018

Štyri dni, ktoré sme strávili na autosalóne v Nitre máme za sebou. Boli to veľmi náročné dni, na druhej strane opäť veľmi pozitívne a sme radi, že záujem o elektromobilu je stále väčší a väčší. Potvrdzujú to aj návštevníci, ktorí sa zastavili v našich výstavných priestoroch a odchádzali so slovami "toto je budúcnosť".

1. ročník výstavy ENVIRO 2018

15.8.2018

Hlavným cieľom 1. ročníka výstavy bola prezentácia firiem a organizácii, ktoré sa venujú praktickej ochrane prírody, enviromentálnej výchove, ako aj propagácii a aplikovaniu princípov udržateľného spôsobu života.

 

Podujatie ENVIRO 2018 bolo sprevádzané kvalitným odborným programom prednášok, filmových produkcií a tvorivých dielní, ale aj pestrým sprievodným programom pre širokú verejnosť a atrakciami pre najmenších návštevníkov.

Deň elektromobility vo Zvolene

3.7.2018

Spoločnosť EcoAuto pri príležitosti 1. výročia pôsobenia na slovenskom, ale i zahraničnom trhu, zorganizovala v meste Zvolen prvé podujatie svojho druhu a to Deň elektromobility. Podujatie sa uskutočnilo dňa 4.7.2018 na Námestí SNP vo Zvolene. 

Eco Auto na strojárskom veľtrhu v Nitre

22.5.2018

EcoAuto pokračuje v prezentácii a v rozvoji elektromobility na Slovensku. Tentokrát sme sa zúčastnili Strojárskeho veľtrhu v Nitre, kde okrem napríklad nabíjacej stanice Polyfazer, či nového Nissanu Leaf, mohli návštevníci vidieť aj náš nový produkt a to elektrickú kolobežku slovenského výrobcu s dojazdom až 35km.

Veľtrh IFAT v Mníchove

15.5.2018

Team Eco Auto zavítal na najvýznamnejší svetoznámy odborný veľtrh v odbore technológií pre životné prostredie – IFAT v nemeckom Mníchove.

Deň Zeme v Banskej Bystrici

20.4.2018

EcoAuto sa zúčastnilo na podujatí Deň Zeme v Banskej Bystrici. Účastníci podujatia mohli vidieť najnovšiu verziu Nissanu Leaf, či Fiat 500e. Nechýbala ani elektricka štvorkolka VXT.

Prievidza na križovatke dejín a súčasných trendov cestovného ruchu

18.4.2018

Naša spoločnosť sa zúčastnila podujatia - Prievidza na križovatke dejín a súčasných trendov cestovného ruchu, ktoré sa konalo 19.4.2018 v Prievidzi. Okrem prehliadky elektromobilov, sme vystúpili pred širokú verejnosť aj s prezentáciou počas, ktorej sme odprezentovali elektromobilitu a jej vplyv na rozvoj cestovného ruchu.

EcoAuto na výstave Coneco 2018 v Inchebe v Bratislave

10.4.2018

V dňoch 11. - 14. 4. 2018 sme sa zúčastnili na výstave Coneco, kde hlavnou témou bola prezentácia najmä našich možností v oblasti nabíjania elektromobilov prostredníctvom rôznych druhov nabíjacích staníc.

Výstava elektromobility v Metre vo Zvolene

25.3.2018

Počas vianočných sviatkov EcoAuto prezentovalo štvorkolku v Metre vo Zvolene. Na základe pozitívneho ohlasu ľudí sme sa dohodli so spoločnosťou Metro na ďalšej prezentácii elektromobility v ich priestoroch vo Zvolene. Tentokrát okrem elektrickej štvorkolky VXT boli vystavené aj elektromobily Nissan Leaf a Fiat 500e.

1 / 3

Please reload

O NAŠEJ SPOLOČNOSTI

PARTNERI

Kvalita

vždy na prvom mieste! Preto v našom showroome dbáme na to, aby ponúkané produkty boli v najlepšej kvalite.

Služby

sú prioritou!

Mať spokojných zákazníkov je pre nás prvoradé.

Dôvera

je nevyhnutná! Predajom našich produktov to nekončí, ale naopak začína a preto je budovanie dôvery pre nás dôležité.

  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Kúpou našich produktov podporíte rozvoj elektromobily na Slovensku,

ktorej sa aktívne venujeme

© 2017 by Eco Auto / www.ecoauto.sk