top of page

ELEKTROMOBIL TIGER

Elektromobil Tiger určite na prvý pohľad zaujme svojim aerodynamickým dizajnom. Ale to nie je všetko, jeho ďalšie výnimočné parametre si určite zamilujete. Vďaka dojazdu 100 km a maximálnej rýchlosti 70 km/hod je tento elektromobil ideálny pre každodenné používanie a predovšetkým na mestských komunikáciách. Nabíjanie trvá 6 až 8 hodín a postačí vám k nemu aj bežná zásuvka 230V.

 

Ak patríte do skupiny ľudí, ktorí dokážu oceniť výhody jednoduchej prevádzky vozidla, nízke prevádzkové náklady, takmer nulové náklady na údržbu a neodradí ich nižšia maximálna rýchlosť, potom tento elektromobil je práve pre Vás. 

Jedinečnosť elektromobilu Tiger je v možnosti riadiť ho už od 16 rokov s vodičským oprávnením typu B1. Samozrejme vám k riadeniu postačí aj vodičský preukaz na osobný automobil.

elektromobil tiger.jpg
elektromobil tiger 3.jpg
elektromobil tiger 2.jpg
elektromobil tiger 4.jpg

PREDNOSTI CITY S

> len 1 cent za prejdenie jedného kilometra

> možnosť odpočtu DPH

> dojazd až 100 km s možnosťou ho navýšiť

> nulové emisie

> jednostupňová ("automatická") prevodovka

> maximálna rýchlosť 70 km/hod.

> riadenie a parkovanie bez problémov

> veľmi nízke náklady na údržbu

> nabíjanie z obyčajnej zásuvky 230V

> doba nabitia na 100% 6 až 8 hodín

> tichá prevádzka

> viac farebných prevedení - oranžová, červená, biela, fialová

> elektricky ovládaná okná a spätné zrkadlá

> 7" LCD panel s prehrávaním videí, MP3 a rádiom s bluetooth

> vykurovanie a ventilácia

> USB

> farebná parkovacia kamera

> rekuperačné brzdenie

> uzamykateľný úložný box

Pozornosť okolia zaručená

Zaparkujete takmer kdekoľvek. S elektromobilom Tiger pri rozmeroch V 1635 mm D 2250 mm Š 1400 mm zaparkujete aj na miestach, na ktorých s automobilom v štandardnej veľkosti nemáte šancu. Toto využijete najmä pri parkovaní v centrách miest či prípadne na sídliskách, na ktorých je nedostatok parkovacích miest.

Štandardná výbava Tiger vám ponúkne možnosti, aké by ste márne hľadali pri automobiloch v rovnakej cenovej úrovni. Vďaka kvalitnému odpruženiu sa budete cítiť v elektromobile komfortne. Palubovú dosku zdobí  7" LCD panel s prehrávaním videí, MP3 a rádiom s Bluetooth. Prístrojová doska je vybavená digitálnym tachometrom s ukazovateľom dojazdu v kilometroch, ukazovateľom odoberaného prúdu a ukazovateľom teploty batérií. Tiger disponuje rekuperačným brzdením, ktoré ukladá elektrickou energiu späť do batérie. 

Samozrejmosťou je centrálne zamykanie s diaľkovým ovládaním, vykurovanie, elektrické okná, posilovač bŕzd, 12V zásuvka, USB zásuvka a farebná parkovacia kamera. Súčasťou elektromobilu je aj úložný box, kde sa pohodlne vojde aj veľký nákup. 

Elektromobil Tiger je možné zakúpiť s trakčnými olovnatými alebo líthiovými batériami.

Poznámky: Do elektromobilu je možné zakomponovať aj lithiové batérie. Typ motora - 3 fázový asynchrónny motor - je možné preťažiť až na 8 kW. Reálny dojazd sa je závislý od cestovného módu, zaťaženia, rýchlosti, štýlu jazdy, profilu trate, poveternostných podmienkach, zapnutých/vypnutých elektrických prvkov výbavy.

Uvádzacia cena: 8 200 € s DPH

nie je možné uplatniť štátnu podporu

Uvádzacia cena je vrátane elektricky ovládané okná, rádio s MP3, Bluetooth handsfree, vykurovanie, centrálne zamykanie, zásuvka na 12V, USB, rekuperačné brzdenie, meranie prúdu, ukazovateľ dojazdu a teploty batérií, disky z ľahkým zliatin, úložný box, olovnatá (trakčná gelová) batéria (líthiová za  príplatok 1 700 €).

NOVINKA - občania s ŤZP môžu požiadať o finančný príspevok na kúpu elektromobilu

Viac informácií o príspevku je k dispozícii tu príspevok >>>  

elektromobil tiger
elektromobil tiger 2
elektromobil tiger 3
elektromobil tiger 7
elektromobil tiger 5
elektromobil tiger 6
elektromobil tiger 8
elektromobil tiger 4
bottom of page