ELEKTROMOBIL TIGER

Elektromobil Tiger určite na prvý pohľad zaujme svojim aerodynamickým dizajnom. Ale to nie je všetko, jeho ďalšie výnimočné parametre si určite zamilujete. Vďaka dojazdu 100 km a maximálnej rýchlosti 70 km/hod je tento elektromobil ideálny pre každodenné používanie a predovšetkým na mestských komunikáciách. Nabíjanie trvá 6 až 8 hodín a postačí vám k nemu aj bežná zásuvka 230V.

 

Ak patríte do skupiny ľudí, ktorí dokážu oceniť výhody jednoduchej prevádzky vozidla, nízke prevádzkové náklady, takmer nulové náklady na údržbu a neodradí ich nižšia maximálna rýchlosť, potom tento elektromobil je práve pre Vás. 

Jedinečnosť elektromobilu Tiger je v možnosti riadiť ho už od 16 rokov s vodičským oprávnením typu B1. Samozrejme vám k riadeniu postačí aj vodičský preukaz na osobný automobil.

elektromobil tiger.jpg
elektromobil tiger 3.jpg
elektromobil tiger 2.jpg
elektromobil tiger 4.jpg

PREDNOSTI CITY S

> len 1 cent za prejdenie jedného kilometra

> možnosť odpočtu DPH

> dojazd až 100 km s možnosťou ho navýšiť

> nulové emisie

> jednostupňová ("automatická") prevodovka

> maximálna rýchlosť 70 km/hod.

> riadenie a parkovanie bez problémov

> veľmi nízke náklady na údržbu

> nabíjanie z obyčajnej zásuvky 230V

> doba nabitia na 100% 6 až 8 hodín

> tichá prevádzka

> viac farebných prevedení - oranžová, červená, biela, fialová

> elektricky ovládaná okná a spätné zrkadlá

> 7" LCD panel s prehrávaním videí, MP3 a rádiom s bluetooth

> vykurovanie a ventilácia

> USB

> farebná parkovacia kamera

> rekuperačné brzdenie

> uzamykateľný úložný box

Pozornosť okolia zaručená

Zaparkujete takmer kdekoľvek. S elektromobilom Tiger pri rozmeroch V 1635 mm D 2250 mm Š 1400 mm zaparkujete aj na miestach, na ktorých s automobilom v štandardnej veľkosti nemáte šancu. Toto využijete najmä pri parkovaní v centrách miest či prípadne na sídliskách, na ktorých je nedostatok parkovacích miest.

Štandardná výbava Tiger vám ponúkne možnosti, aké by ste márne hľadali pri automobiloch v rovnakej cenovej úrovni. Vďaka kvalitnému odpruženiu sa budete cítiť v elektromobile komfortne. Palubovú dosku zdobí  7" LCD panel s prehrávaním videí, MP3 a rádiom s Bluetooth. Prístrojová doska je vybavená digitálnym tachometrom s ukazovateľom dojazdu v kilometroch, ukazovateľom odoberaného prúdu a ukazovateľom teploty batérií. Tiger disponuje rekuperačným brzdením, ktoré ukladá elektrickou energiu späť do batérie. 

Samozrejmosťou je centrálne zamykanie s diaľkovým ovládaním, vykurovanie, elektrické okná, posilovač bŕzd, 12V zásuvka, USB zásuvka a farebná parkovacia kamera. Súčasťou elektromobilu je aj úložný box, kde sa pohodlne vojde aj veľký nákup. 

Elektromobil Tiger je možné zakúpiť s trakčnými olovnatými alebo líthiovými batériami.

Poznámky: Do elektromobilu je možné zakomponovať aj lithiové batérie. Typ motora - 3 fázový asynchrónny motor - je možné preťažiť až na 8 kW. Reálny dojazd sa je závislý od cestovného módu, zaťaženia, rýchlosti, štýlu jazdy, profilu trate, poveternostných podmienkach, zapnutých/vypnutých elektrických prvkov výbavy.

Uvádzacia cena: 8 200 € s DPH

nie je možné uplatniť štátnu podporu

Uvádzacia cena je vrátane elektricky ovládané okná, rádio s MP3, Bluetooth handsfree, vykurovanie, centrálne zamykanie, zásuvka na 12V, USB, rekuperačné brzdenie, meranie prúdu, ukazovateľ dojazdu a teploty batérií, disky z ľahkým zliatin, úložný box, olovnatá (trakčná gelová) batéria (líthiová za  príplatok 1 700 €).

NOVINKA - občania s ŤZP môžu požiadať o finančný príspevok na kúpu elektromobilu

Viac informácií o príspevku je k dispozícii tu príspevok >>>  

elektromobil tiger
elektromobil tiger 2
elektromobil tiger 3
elektromobil tiger 7
elektromobil tiger 5
elektromobil tiger 6
elektromobil tiger 8
elektromobil tiger 4