top of page

NABÍJACIA STANICA

LAMPPOST EV

Bezkonkurenčný pomer ceny a kvality

Nabíjacia stanica lamppost EV dopĺňa našu ponuku nabíjacích staníc pre elektromobily. Prináša riešenie pre mestskú infraštruktúru a rieši problém nabíjania elektromobilov mimo "štandardných miest nabíjania" akými sú napríklad parkoviská pri supermarketoch.

Nabíjacia stanica vyrábaná v západnej Európe prináša pre mestá a obce, ale i pre podnikateľov, ktorí podnikajú v mestských častiach, skvelé riešenie ako nabíjať elektrické vozidlá.

Nabíjaciu stanicu je možné umiestniť veľmi jednoducho na stĺp verejného osvetlenia, čím stanica plní špecifické požiadavky, ktoré sú kladené v mestských častiach.

Nabíjacia stanica je prispôsobená európskemu typu konektoru Type 2 (EN 62196-2) alebo štandardným konektorom Type 1 (SAE J1772).

Technické parametre nabíjacej stanice

Inteligentné riešenie využíva existujúci zdroj elektrickej energie a dostupné parkovacie miesta a zabezpečuje nabíjaciu infraštruktúru pripojením nabíjacej stanice Lamppost EV k lampovým stĺpom.

Čo je nesmiernou výhodou je, že inštalácia nabíjacej stanice je možná nie len na nových stĺpoch osvetlenia, ale aj na už existujúcich.

Nabíjací výkon - pred samotnou inštaláciou musí byť konkrétny lampový stĺp preverený a otestovaný, aby bolo možné analyzovať, aký výkon je možné z konkrétneho stĺpa dostať. Existujú minimálne tieto 3 varianty:

1 - fáza - 3,68 kW (230 V, 16 A)

2 - fázy - 11 kW (400 V, 16 A)

3 - fázy - 22 kW (400 V, 32 A)

Hrúbka (L) max.: 180 mm

 

Šírka (W) max.: 174 mm

 

Výška (H): 1076 mm

bottom of page