top of page
Bez názvu-1.png
Bez názvu-1.png
Bez názvu-1.png

NABÍJACIA STANICA

POLYFAZER AC22

Bezkonkurenčný pomer ceny a kvality

Ďalšou z rady outdoorových staníc pre nabíjanie elektromobilov je Polyfazer AC22 s výkonom 1x 22kW. Dizajn stanice je prispôsobený takzvanému AntiVandal riešeniu.

I tu OnLine architektúra a robustný backend v cloude tvorí stabilný základ systému, zatiaľ čo aplikácia na obrazovke smart telefónu je progresívnym nástrojom pre ovládanie a monitoring celého nabíjacieho procesu.

 
Polyfazer AC22 ponúka bežný kanál IEC62196 Mennekes Type 2 pre AC nabíjanie odolné voči vandalizmu.


Všetka elektronika, poistky a akčný členy sú súčasťou stĺpika, postačuje len zodpovedajúci zdroj napájania, respektíve prívodný kábel pripojený k zdroju elektrickej energie. 


Pretože jednoduchosť a spoľahlivosť spolu úzko súvisia, odstránením displejov a ovládacích prvkov autori projektu eliminovali všetky potenciálne zdroje porúch.

 

Polyfazer je prvá stanica, ktorá je ovládaná výhradne pomocou softvéru. Controlpanel v podobe webového portálu pracuje kompletne v cloudu a je dostupný odkiaľkoľvek, komukoľvek a kedykoľvek. 

Technické parametre nabíjacej stanice Polyfazer

Stanica disponuje ovládacím softvérom POLYFAZER, ktorý je k dispozícii zdarma k stiahnutiu pre obidve platformy smartfónov APPLE i ANDROID.


Táto aplikácia stanicu úplne ovláda tak, že zákazník môže nabíjať a sledovať priebeh nabíjania bez nutnosti, aby pri stanici ostával. Má však stály prehľad o tom, ako nabíjanie prebieha, koľko času ešte približne ostáva, o účtovanej čiastke, atď. Všetko vidí zároveň zobrazené v prehľadných grafoch na displeji telefónu, či na ďalších takzvaných wearables.

Všetky potrebné informácie sa dozviete na stránke nášho partnera polyfazer.com

nabijacia stanica nikola AC
IMG_2733.JPG

REFERENCIE

Nabíjacia stanica NIKOLA v Starej Ľubovni

Inštalácia rýchlonabíjacej stanice Nikola pre elektromobily v Starej Ľubovni. Okrem predajných služieb sme pre spoločnosť Eco Energy Point  zabezpečili aj samotnú inštaláciu a sprevádzkovanie nabíjacích staníc. Stanice majú výkon 22 kW a disponujú nabíjacím štandardom Type 2 Mennenkes.

bottom of page