top of page

NABÍJACIA STANICA AC

NIKOLA

Bezkonkurenčný pomer ceny a kvality

Koncepcia Nikola Charge Pool prináša premyslený dizajn i do oblasti štandardných AC nabíjačiek o výkone n-krát 22 kW. Teoretický maximálny počet zásuviek Mennekes Type2 je 8, prakticky však typickou aplikáciou sú nabíjacie zostavy so 4 zásuvkami.

 

Vlastnú zostavu tvoria nasledujúce komponenty a to centrálna riadiaca a distribučná jednotka v samostatnej skrinke s potrebným pripojením na elektrickú sieť a obsahujúce patričné istiace prvky, akčné členy, merače spotreby energie a komunikačné moduly. Ďalej potom dizajnové nástenné moduly decentných rozmerov obsahujúcich len jednotlivé zásuvky Mennekes Type 2 a vizuálnu signalizáciu podobne ako rýchlonabíjačka Nikola 50. 

OnLine architektúra a robustný backend v cloude tvorí stabilný základ celého systému vrátane užívateľsky prívetivého užívateľského rozhrania.

Technické parametre nabíjacej stanice AC Nikola

Stanica disponuje ovládacím softvérom POLYFAZER, ktorý je k dispozícii zdarma k stiahnutiu pre obidve platformy smartfónov APPLE i ANDROID.


Táto aplikácia stanicu úplne ovláda tak, že zákazník môže nabíjať a sledovať priebeh nabíjania bez nutnosti, aby pri stanici ostával. Má však stály prehľad o tom, ako nabíjanie prebieha, koľko času ešte približne ostáva, o účtovanej čiastke, atď. Všetko vidí zároveň zobrazené v prehľadných grafoch na displeji telefónu, či na ďalších takzvaných wearables.

Všetky potrebné informácie sa dozviete na stránke nášho partnera polyfazer.com

nabijacia stanica nikola AC
IMG_2733.JPG

REFERENCIE

Nabíjacia stanica NIKOLA v Starej Ľubovni

Inštalácia rýchlonabíjacej stanice Nikola pre elektromobily v Starej Ľubovni. Okrem predajných služieb sme pre spoločnosť Eco Energy Point  zabezpečili aj samotnú inštaláciu a sprevádzkovanie nabíjacích staníc. Stanice majú výkon 22 kW a disponujú nabíjacím štandardom Type 2 Mennenkes.

bottom of page