top of page

DULEVO D.ZERO2

Prvý 100% elektrický zametací voz Dulevo D.zero2
s nulovými emisiami a 100%-ným výkonom
Dulevo International je jedným z popredných výrobcov zametacích strojov pre mestské, priemyselné a komerčné čistenie vo viac ako 80-tich krajinách na svete.
Excelentnosť v technológii i kvalite bola vždy jedným z hlavných cieľov spoločnosti. Neustály proces rastu umožnil spoločnosti vytvárať a rozširovať sortiment produktov tak, aby čo najlepšie vyhovovala potrebám zákazníkov a trhu.
Postupne, aj vďaka systému zametania s mechanickým odsávaním, sa spoločnosť Dulevo rozhodla zamerať sa aj na odstraňovanie emisií, hluku, či prachu, ktorý sa opätovne uvoľňoval do životného prostredia. 
Elektrický zametacie vozidlo bolo navrhnuté tak, aby spĺňalo štyri základné charakteristiky, ktoré spoločne vytvárajú jedinečný produkt v rámci svojho odvetia.

Nulové emisie

Dulevo D.zero2 je charakteristický nulovými škodlivými emisiami: nulovým CO2, nulovými škodlivými plynmi a nulovým prašným znečistením životného prostredia počas fázy čistenia.

Nulové limity

Zametací stroj garantuje kompletnú pracovnú zmenu bez nutnosti nabíjania vozidla a to všetko máte k dispozícii pri rovnakom zametacom výkone ako u tradičných zametacích vozidiel s tou výhodou, že elektrický D.zero2 má drasticky nižšie náklady na prevádzku a údržbu.

Nulové problémy s manévrovaním

Nový elektrický model je vďaka svojej veľkosti a optimálnej manévrovanosti schopný vynikajúco fungovať i v historických mestských centrách a tesných priestoroch ako sú napríklad cyklistické chodníky či pešie zóny.

Nulové riziká

Technológia nízkeho napätia navrhnutá spoločnosťou Dulevo je výsledkom zamerania sa spoločnosti na bezpečnosť prevádzkovateľov a ľudí, ktorí prichádzajú každý deň do kontaktu so strojom. 

EcoAuto - Nissan Leaf 2018
Technická špecifikácia
Odsávač D.zero2 bol navrhnutý podľa najnovších konceptov ergonómie, použiteľnosti a výkonu. Vyznačuje sa všestrannosťou, čo znamená, že je vybavený variabilnou čistiacou dráhou a patentovaný odsávací otvor, takže sa vie dokonale prispôsobiť tesným priestorom, pričom stále pokrýva veľký povrch.
Interiér
Kabína bola navrhnutá s veľkými sklenenými povrchmi na prednej a zadnej strane ako aj na bočných dverách.  Týmto riešením sa obsluha veľmi uľahčila, nakoľko je z kabíny výborných výhľad. 
Pohľad dozadu je zabezpečený kamerou s farebným displejom .
Patentované odsávanie
Inovatívne nasávanie, patentované spoločnosťou Dulevo s rozsahom otvárania 650 mm. Drasticky znižuje použitie klapky s objemnejším materiálom vďaka automatickému nastavovaciemu systému.
Zametacie kefy
Rozsah otvárania kief je od 1750 mm do 3200 mm. Komplexné ovládanie je zabezpečené z kabíny vodiča, ktorý môže ovládať stúpanie, klesanie, čo otváranie ramien a meniť zametaciu dráhu.
Kontajner na odpad
Kontajner na odpad je vyrobený z nerezovej ocele AISI 304 s hrúbkou 2,5 mm. Zametač zaručuje vysokú produktivitu vďaka priestrannému kontajneru s geometrickým objemom 2,1 m3.
Ďalšie parametre
- počet sedadiel v kabíne : 2
- minimálna šírka zametania: 1750 mm
- maximálna šírka zametania: 3200 mm
- účinnosť čistenia: 25 200 m2/h
- nádrž na vodu: 220 L
- kapacita kontajnerov odpadu: 2,1 m3
- maximálna rýchlosť: 25 km/h
- typ batérie: Li FE PO4
- autonómia (UNI EN 15429): 8 hodín
Kalkulácia úspornosti D.zero2 oproti dieslovému ekvivalentu
Ročná úspora nákladov na "palive"
Ročná úspora nákladov na údržbu
bottom of page