top of page

NABÍJACIA STANICA

POLYFAZER AC44

Bezkonkurenčný pomer ceny a kvality

Ďalšou z rady outdoorových staníc pre nabíjanie elektromobilov je Polyfazer AC44 s výkonom 2x 22kW. Dizajn stanice je prispôsobený takzvanému AntiVandal riešeniu.

 

I tu OnLine architektúra a robustný backend v cloude tvorí stabilný základ systému, zatiaľ čo aplikácia na obrazovke smart telefónu je progresívnym nástrojom pre ovládanie a monitoring celého nabíjacieho procesu. 


Polyfazer AC44 ponúka dva bežné kanály IEC62196 Mennekes Type 2 pre AC nabíjanie odolné voči vandalizmu. 


Všetka elektronika, poistky a akčný členy sú súčasťou stĺpika, postačuje len zodpovedajúci zdroj napájania, respektíve prívodný kábel pripojený k zdroju elektrickej energie. 


Pretože jednoduchosť a spoľahlivosť spolu úzko súvisia, odstránením displejov a ovládacích prvkov autori projektu eliminovali všetky potenciálne zdroje porúch. Polyfazer je prvá stanica, ktorá je ovládaná výhradne pomocou softvéru.

 

Controlpanel v podobe webového portálu pracuje kompletne v cloudu a je dostupný odkiaľkoľvek, komukoľvek a kedykoľvek. 

Technické parametre nabíjacej stanice

Stanica disponuje ovládacím softvérom POLYFAZER, ktorý je k dispozícii zdarma k stiahnutiu pre obidve platformy smartfónov APPLE i ANDROID.


Táto aplikácia stanicu úplne ovláda tak, že zákazník môže nabíjať a sledovať priebeh nabíjania bez nutnosti, aby pri stanici ostával. Má však stály prehľad o tom, ako nabíjanie prebieha, koľko času ešte približne ostáva, o účtovanej čiastke, atď. Všetko vidí zároveň zobrazené v prehľadných grafoch na displeji telefónu, či na ďalších takzvaných wearables.

Všetky potrebné informácie sa dozviete na stránke nášho partnera polyfazer.com

nabijacia stanica nikola AC
Ecoauto_polyfazer.jpg

REFERENCIE

Nabíjacia stanica Polyfazer v Lubeníku

Inštalácia prvej nabíjacej stanice Polyfazer bola pre penzión Flipper pri Lubeníku. K dispozícii je nonstop. Disponuje výkonom 2x 22 kW a nabíjacím štandardom Type 2 Mennenkes. Správa a riadenie nabíjacej stanice je možné cez aplikáciu Polyfazer.

bottom of page