top of page
Nabíjacia_stanica_nikola_25kW_-_2.png

NABÍJACIA STANICA DC WALLBOX 25kW

NIKOLA

Bezkonkurenčný pomer ceny a kvality

Nová česká kompaktná nabíjacia stanica Nikola DC Walbox s výstupným výkonom 25kW a výstupným prúdom až 60A ponúka efektívny spôsob rýchleho nabíjania vozidiel bez nutnosti použitia klasických rychlonabíjacích staníc. Vysoký výstupní prúd až 60A garantuje maximálne možné využitie nabíjacieho príkonu a tím skracuje dobu nabíjania. Väčšina súčasných elektromobilov je vybavená akumulátorom o menovitom napätí okolo 400V DC.

 

Pre využitie maximálneho možného príkonu nabíjačky 25kW je pri tomto napätí nutné, aby bola stanica schopná dodať dostatočný prúd. U staníc, ktoré ponúkajú pri 25kW výstupného výkonu výstupný prúd nižší ako 60A, nie je preto pri reálnom použití nikdy možné dosiahnuť nabíjanie plným výkonom, ale len výkonom daným súčinom maximálneho možného výstupného prúdu a napätia akumulátora. Takýto výkon potom býva výrazne nižší ako udávaných 25kW.

 

Vďaka vysokému výstupnému prúdu 60A, zaisťuje nová nabíjačka Nikola DC Walbox možnosť nabíjania  maximálnym výkonom 25kW aj v reálnych podmienkach.

Pre možnosť využitia štandardných trojfázových zásuviek, prípadne vstupného istenia

3x32A, je možné  výstupný výkon nabíjacej  stanice znížiť na 22kW.

 

Okrem sofistikovaného designu ponúka Nikola DC Walbox tiež široké možnosti ovládania (Displej, RFID, Platobný terminál, Mobilná aplikácia atd.) a vysoký užívateľský komfort.

Nabíjacia_stanica_nikola_25kW.png

Technické parametre nabíjacej stanice Nikola DC Walbox 25kW

Stanica disponuje ovládacím softvérom POLYFAZER, ktorý je k dispozícii zdarma k stiahnutiu pre obidve platformy smartfónov APPLE i ANDROID.


Táto aplikácia stanicu úplne ovláda tak, že zákazník môže nabíjať a sledovať priebeh nabíjania bez nutnosti, aby pri stanici ostával. Má však stály prehľad o tom, ako nabíjanie prebieha, koľko času ešte približne ostáva, o účtovanej čiastke, atď. Všetko vidí zároveň zobrazené v prehľadných grafoch na displeji telefónu, či na ďalších takzvaných wearables.

Všetky potrebné informácie sa dozviete na stránke nášho partnera polyfazer.com

nabijacia stanica nikola AC
bottom of page