top of page
  • Eco Auto team

AMPER MOTION 2018


V dňoch 20-23.3.2018 sa uskutoční 26. MEDZINÁRODNÝ VEĽTRH AMPER 2018.

Veľtrh zameraný na elektrotechniku, elektroniku, automatizáciu, komunikáciu, osvetlenie a zebezpečenie nájdete vo výstavisku v Brne.

AMPER MOTION je každoročne významným doprovodným programom veľtrhu AMPER so zameraním na dynamicky sa rozvíjajúcu oblasť elektromobility. Uvidíte najmodernejšie elektromobily a najmodernejšie infraštruktúrne zariadenia pre elektromobily.

Vystavovať bude aj náš partner spol. Green24 Holding, a.s.

Management správy pre nabíjacie stanice – POLYFAZER zaručuje inteligentné ovládanie prevádzky a účtovanie pre majiteľov. Aplikácia POLYFAZER do mobilného telefónu ZDARMA- prináša užívateľom elektromobilov jednoduchú navigáciu k najbližšej nabíjačke, prehľad o nabíjaní a možnosť platby.

POLYFAZER NIKOLA DC/AC – čisto česká nabíjacia stanica pre elektromobily v dizajne Anny Marešovej ponúka komfortné nabíjanie pre užívateľov elektromobilov. Modulárny systém nabíjačiek NIKOLA vyjde v ústrety každej požiadavke, ako pre verejnú nabíjaciu stanicu, tak pre domáce použitie.

SHANDI- management pre carsharing vrátane platobnej brány užívateľov carsharingu a prevádzkarov, určené pre elektromobily a klasické autá pomocou aplikácie SHANDI.

24 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page