top of page

NOVÝ RENAULT ZOE

DOJAZD AŽ 400 km (NEDC)

Žiadne emisie, žiadny hluk motora a žiadne prevodové stupne – Nový Renault ZOE zavádza nový štandard v oblasti elektromobilov. Vďaka dojazdu predĺženému na 400 km podľa normy NEDC, čo v reálnych podmienkach zodpovedá priemernému dojazdu 300 km, je toto vozidlo ešte atraktívnejšie a skutočne jedinečné.

Dizajnovo atraktívny, tichší a komfortnejší najmä vďaka "automatickej prevodovke". Vozidlo sa príjemne riadi, jednoducho a rýchlo sa nabíja a dovezie vás kamkoľvek budete chcieť. Užívajte si potešenie z jazdy ešte viac ako kedykoľvek predtým so 100%-ným elektromobilom.

Druhý najpredávanejší elektromobil v Európe

renault-zoe.png
zoe_vnutrajšok.png
renault zoe.jpg
renault-zoe-bateria.jpg

PREDNOSTI RENAULTU ZOE

> maximálna rýchlosť 135 km/h

> možnosť odpočtu DPH

> dojazd až 400 km podľa NEDC - kapacita batérie 40kWh

> nulové emisie

> jednostupňová ("automatická") prevodovka

> maximálny výkon 68 kW (90 k)

> prevádzkové náklady na 100 km 1,2 - 2 €

> veľmi nízke náklady na údržbu

> nabíjanie z obyčajnej zásuvky 230V

> doba nabitia 2 hod. 40 min. na 22kW nabíjacej stanici

> tichá prevádzka

> viac farebných prevedení

> úžasné bezpečnostné prvky a zabezpečenie

> pokrokové technologické možnosti

> multimediálny a navigačný systém R-Link Evolution

> spotreba 13,3 kWh el. energie na 100 km

> bohatá výbava a príslušenstvo

> aktívna a pasívna bezpečnosť

Cena už od 31 300 €

NOVINKA - občania s ŤZP môžu požiadať o finančný príspevok na kúpu elektromobilu

Viac informácií o príspevku je k dispozícii tu príspevok >>>  

MULTIMEDIÁLNY SYSTÉM R-LINK - ONLINE SLUŽBY NA DOSAH RUKY

Systém R-LINK Evolution s dotykovým displejom umožňuje plánovať trasu, prezerať e-mailovú schránku, počúvať obľúbenú hudbu a sťahovať aplikácie z R-LINK Store (aktuality, cestovanie, hry, email, sociálne siete).

 

Pomocou aplikácie Z.E. Services môžete prostredníctvom smartphonu alebo počítača využívať balíček služieb MY Z.E. Connect, ktorý umožňuje okrem iného na diaľku kontrolovať dojazd a stav nabitia trakčného akumulátora.

 

MY Z.E. Inter@ctive umožňuje na diaľku zapnúť alebo naprogramovať nabíjanie trakčného akumulátora a tiež zapnúť vykurovanie alebo chladenie interiéru vozidla. 

Renault ZOE - elektromobil - interier

NABÍJANIE - KDEKOĽVEK POTREBUJETE

Každodenné nabíjanie je jednoduché a nabíjať ho môžete prakticky kdekoľvek, či už doma, na parkovisku, v obchodných centrách či hypermarketoch. Nabíjanie trakčného akumulátora je jednoduché a rýchle. Nabíjací systém Caméléon sa automaticky prispôsobí maximálnemu dostupnému výkonu (jednofázový alebo trojfázový prúd do 22 kW). Čas nabíjania závisí od nabíjacej stanice a reálny dojazd sa dá predĺžiť o 120 km za cca. 30 minút.

Nový akumulátor Z.E. 40 využíva inovatívne technológie, ktoré zdvojnásoujú jeho kapacitu pri súčasnom zachovaní rovnakých rozmerov. Ponúka jednoduché nabíjanie nezávislé od zostávajúceho množstva energie v akumulátore, je bezúdržbový a recyklovateľný. Nezaberá miesto v kabíne ani v batožinovom priestore nakoľko je umiestnený pod podlahou vozidla.

Renault poskytuje na batériu 7 ročnú záruku, pričom ak počas tohto obdobia jej kapacita klesne pod 66%, batériu vám bezplatne vymení.

Dynamický a tichý motor zvyšuje potešenie zo šoférovania najmä vďaka vysokému krútiacemu momentu, ktorý je dostupný už od najnižších otáčok a umožňuje tak dynamické a plynulé zrýchľovanie.

Renault ZOE - elektromobil - akumulator

FARBY KAROSÉRIE

Renault ZOE - elektromobil - farba
bottom of page