Podujatia - Akcie - Prezentácie

Elektrické zametacie vozy v časopise Komunálna technika

Zametanie či zber odpadov bez emisií a s nízkymi nákladmi? Emisie z dopravy neustále na Slovensku rastú, a preto aj téma komunálnej techniky na elektrický pohon je stále viac a viac populárnejšia. Veľmi radi sme poskytli naše vedomosti a skúsenosti v tejto téme do článku v časopise Komunálna technika. 

Diskusia v TV LocAll na tému elektromobilita

Prijali sme pozvanie do regionálnej televízie TV LocAll k téme elektromobilita. Bolo to naše prvé vystúpenie na pôde televízie. Sme hrdí na to, že po tak krátkom pôsobení na trhu nás vnímajú ako jedných z odborníkov z oblasti elektromobility a že sme mali tú česť zúčastniť sa takejto diskusie.

EcoAuto na Autosalóne v Nitre 2018

Štyri dni, ktoré sme strávili na autosalóne v Nitre máme za sebou. Boli to veľmi náročné dni, na druhej strane opäť veľmi pozitívne a sme radi, že záujem o elektromobilu je stále väčší a väčší. Potvrdzujú to aj návštevníci, ktorí sa zastavili v našich výstavných priestoroch a odchádzali so slovami "toto je budúcnosť".

1. ročník výstavy ENVIRO 2018

Hlavným cieľom 1. ročníka výstavy bola prezentácia firiem a organizácii, ktoré sa venujú praktickej ochrane prírody, enviromentálnej výchove, ako aj propagácii a aplikovaniu princípov udržateľného spôsobu života.

 

Podujatie ENVIRO 2018 bolo sprevádzané kvalitným odborným programom prednášok, filmových produkcií a tvorivých dielní, ale aj pestrým sprievodným programom pre širokú verejnosť a atrakciami pre najmenších návštevníkov.

Deň elektromobility vo Zvolene

Spoločnosť EcoAuto pri príležitosti 1. výročia pôsobenia na slovenskom, ale i zahraničnom trhu, zorganizovala v meste Zvolen prvé podujatie svojho druhu a to Deň elektromobility. Podujatie sa uskutočnilo dňa 4.7.2018 na Námestí SNP vo Zvolene. 

Eco Auto na strojárskom veľtrhu v Nitre

EcoAuto pokračuje v prezentácii a v rozvoji elektromobility na Slovensku. Tentokrát sme sa zúčastnili Strojárskeho veľtrhu v Nitre, kde okrem napríklad nabíjacej stanice Polyfazer, či nového Nissanu Leaf, mohli návštevníci vidieť aj náš nový produkt a to elektrickú kolobežku slovenského výrobcu s dojazdom až 35km.

Veľtrh IFAT v Mníchove

Team Eco Auto zavítal na najvýznamnejší svetoznámy odborný veľtrh v odbore technológií pre životné prostredie – IFAT v nemeckom Mníchove.

Deň Zeme v Banskej Bystrici

EcoAuto sa zúčastnilo na podujatí Deň Zeme v Banskej Bystrici. Účastníci podujatia mohli vidieť najnovšiu verziu Nissanu Leaf, či Fiat 500e. Nechýbala ani elektricka štvorkolka VXT.

Prievidza na križovatke dejín a súčasných trendov cestovného ruchu

Naša spoločnosť sa zúčastnila podujatia - Prievidza na križovatke dejín a súčasných trendov cestovného ruchu, ktoré sa konalo 19.4.2018 v Prievidzi. Okrem prehliadky elektromobilov, sme vystúpili pred širokú verejnosť aj s prezentáciou počas, ktorej sme odprezentovali elektromobilitu a jej vplyv na rozvoj cestovného ruchu.

EcoAuto na výstave Coneco 2018 v Inchebe v Bratislave

V dňoch 11. - 14. 4. 2018 sme sa zúčastnili na výstave Coneco, kde hlavnou témou bola prezentácia najmä našich možností v oblasti nabíjania elektromobilov prostredníctvom rôznych druhov nabíjacích staníc.

Výstava elektromobility v Metre vo Zvolene

Počas vianočných sviatkov EcoAuto prezentovalo štvorkolku v Metre vo Zvolene. Na základe pozitívneho ohlasu ľudí sme sa dohodli so spoločnosťou Metro na ďalšej prezentácii elektromobility v ich priestoroch vo Zvolene. Tentokrát okrem elektrickej štvorkolky VXT boli vystavené aj elektromobily Nissan Leaf a Fiat 500e.

26. medzinárodný veľtrh AMPER 2018

AMPER MOTION je každoročne významným doprovodným programom veľtrhu AMPER so zameraním na dynamicky sa rozvíjajúcu oblasť elektromobility. Uvidíte najmodernejšie elektromobily a najmodernejšie infraštruktúrne zariadenia pre elektromobily.

EcoAuto si taktiež túto akciu nenechalo újsť.

EcoAuto členom Slovenskej asociácie pre elektromobilitu

Spoločnosť Eco Auto s.r.o. sa koncom roku 2017 stalo oficiálnym členom SEVA - slovenskej asociácie pre elektromobilitu, ktorej cieľom je zastupovať a podporovať rozvoj dopravy a dopravnej infraštruktúry pre osobné i úžitkové elektrické vozidlá na Slovensku.

Už sme aj na Instagrame

S cieľom ešte väčšej podpory a prezentácie elektromobility nie len na Slovensku sme sa rozhodli zriadiť konto aj na Instagrame s cieľom ešte väčšej podpory.

V Metre počas vianočných sviatkov

METRO, ako jeden z členov klubu EV100 MEMBERS, ktorý podporuje aj rozvoj elektromobility, nám umožnil umiestniť elektrickú štvorkolku do ich priestorov. Štvorkolku si môžete naživo pozrieť v priestoroch vstupnej haly v Metre vo Zvolene.

Zasadnutie komisie pre technologický rozvoj a inovácie a akčnej skupiny na podporu elektromobility

Príspevok na kúpu elektromobilu bude štát poskytovať minimálne do polovice budúceho roka, presne do 30.6.2018. Zvyšné prostriedky by sa následne mohli využiť na budovanie nabíjacích staníc. Rezort hospodárstva aktuálne pripravuje balík konkrétnych opatrení, ktorými chce naštartovať systémovejší rozvoj elektromobility u nás. Toto je hlavná správa zo zasadnutia komisie pre technologický rozvoj a inovácie a akčnej skupiny na podporu elektromobility, ktorej súčasťou je aj spoločnosť EcoAuto.   

Prezentácia elektromobility pre študentov Súkromného gymnázia v Lúčenci

EcoAuto prijalo pozvanie zo Súkromného gymnázia v Lúčenci, ktoré nás oslovilo s prosbou pripraviť pre študentov prezentáciu o elektromobilite. EcoAuto naviac prinieslo na ukážku deťom elektrickú verziu Fiatu 500e a elektrickú štvorkolku, na ktorej sa študenti mohli aj povoziť. Elektromobilita bola pre väčšinu študentov veľkou neznámou, ale potešil nás ich veľký záujem o tento druh dopravy, čo dokumentujú aj fotky z prezentácie.

E-AUTO Prešov 2017 - prezentácia elektromobility

Ani EcoAuto nemohlo chýbať na tomto podujatí. Cestou do Prešova sme sa zviezli na Renaulte Zoe - zážitky z cesty vám prinesieme v najbližšom článku na našom blogu.

Autosalón v Nitre 2017 - prezentácia elektromobility spol. EcoAuto

V dňoch 5. až 8. októbra sme sa zúčastnili autosalónu Autoshow Nitra. Spoločne s partnermi sme sa snažili návštevníkom odprezentovať elektromobilitu, nie len formou našich ponúkaných produktov na podporu elektromobility, ale v prípade otázok a záujmu vysvetliť najnovšie trendy a novinky v tejto oblasti. Boli sme milo prekvapení ako veľmi sa ľudia zaujímali o túto problematiku, čo nás samozrejme veľmi potešilo. 

Podpoliansky autosalón - prezentácia elektromobility spol. EcoAuto

Dňa 31.8.2017 sa v Detve uskutočnil prvý ročník Podpolianskeho autosalón. Sme radi, že organizátor podujatia si vybral našu spoločnosť ako podporovateľa elektromobility na Slovensku. Sme radi, že účastníci podujatia prejavili veľký záujem o túto tému a to nie len z ekonomického ale najmä i ekologického pohľadu.

Kvalita

vždy na prvom mieste! Preto v našom showroome dbáme na to, aby ponúkané produkty boli v najlepšej kvalite.

Služby

sú prioritou!

Mať spokojných zákazníkov je pre nás prvoradé.

Dôvera

je nevyhnutná! Predajom našich produktov to nekončí, ale naopak začína a preto je budovanie dôvery pre nás dôležité.

  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Kúpou našich produktov podporíte rozvoj elektromobily na Slovensku, ktorej sa aktívne venujeme.

© 2017 by Eco Auto / www.ecoauto.sk