top of page

NISSAN E-NV200 2.ZERO

Kombináciou ľahkého úžitkového vozidla Nissan NV200 so 100% elektromobilom Nissan Leaf vznikol prelomový model e-NV200. S Leafom zdieľa rovnakú osvedčenú technológiu. Prinesie vám to množstvo výhod ako napríklad zníženie prevádzkových nákladov, či pridá vášmu podnikaniu ekologické renomé. S príchodom druhej generácie Nissanu Leaf sme sa dočkali aj druhej generácie E-NV200, ktorá ponúka dlhší dojazd.
MAXIMÁLNE ÚSPORY A MINIMALIZÁCIA NÁKLADOV
Rozlúčte sa so spaľovacím motorom a prejdite na 100% elektromobil. Zabudnite na drahé servisné prehliadky, výmeny oleja či filtrov, nastavenie motora, emisné kontroly a iné nákladové položky spaľovacieho motora. Získajte výhodu ultra nízkych nákladov oproti vašej konkurencii. Ďalšou výhodou je samozrejme aj omnoho nižšie náklady na samotnú prevádzku motorového vozidla, kde platí jednoduchá zásada, čím viac najazdíte tým viac ušetríte. 
Ďalšou výhodou do budúcnosti bude určite možnosť dostať sa bez problémov s vozidlo aj do centier miest, kde budú zriadené nízko emisné zóny, ktoré zvažujú zriadiť najmä väčšie mestá už aj na Slovensku.
env200-evalia.jpg
nissan_nabijanie.jpg
interier.jpg

PREDNOSTI NISSANU E-NV200

> maximálna rýchlosť 123 km/h

> možnosť odpočtu DPH

> dojazd v meste až 300 km podľa WLTP- kapacita batérie 40kWh

> nulové emisie

> jednostupňová ("automatická") prevodovka

> maximálny výkon 80,9 kW (109 k)

> prevádzkové náklady na 100 km 1,7 - 2 €

> veľmi nízke náklady na údržbu

> nabíjanie z obyčajnej zásuvky 230V i rýchlonabíjanie

> doba nabitia 60 min. na rýchlonabíjacej stanici (50kW)

> tichá prevádzka

> viac farebných prevedení

> van alebo kombi - vyberte si

> úžasné bezpečnostné prvky a zabezpečenie

> palubný počítač s multifunkčným displejom

> bohatá výbava a príslušenstvo

> navigačný systém Nissan Connect s 7” dotykovou obrazovkou

Cena už od 37 680 €

NOVINKA - občania s ŤZP môžu požiadať o finančný príspevok na kúpu elektromobilu

Viac informácií o príspevku je k dispozícii tu príspevok >>>  

EcoAuto - Nissan E-NV200
INTERIÉR - VAN ALEBO KOMBI?
Veľkosť nákladného priestoru spĺňa požiadavky všestrannosti. Na výber sú dve karosérie, pričom obe majú všestranne využiteľný interiér, ktorý umožňuje skombinovať stojany, nádoby a sedenie tak, aby spĺňali vaše potreby. Vďaka tomu, že podlaha nákladného priestoru je len 52 cm od zeme, je aj nakladanie vozidla NISSAN e-NV200 2. Zero ľahšie.
EcoAuto - Nissan E-NV200
EcoAuto - Nissan E-NV200
NISSAN e-NV200 2.Zero má nákladný priestor 4,2 m³, čo je dosť na to, aby odviezol dve europalety alebo náklad s hmotnosťou až 770 kg – a vďaka širokému otváraniu zadných dverí a páru posuvných bočných dverí je nakladanie rýchle a jednoduché.
EcoAuto - Nissan E-NV200
EcoAuto - Nissan E-NV200
Päťmiestne vozidlo NISSAN e-NV200 2. Zero Combi je ideálny dopravný prostriedok, ak potrebujete prepraviť cestujúcich namiesto paliet. Vďaka dômyselnému riešeniu sedadiel budú vaši spolujazdci cestovať pohodlne – s dostatkom miesta na batožinu.
MOŽNOSTI NABÍJANIA
Verejné rýchlonabíjačky - 50 kW - (40 - 60 minút)
Vďaka štandardnému portu rýchleho nabíjania sa môžete pripojiť k rýchlonabíjacím staniciam a dosiahnuť plné nabitie za 40 až 60 minút. Toto je ideálne, keď sa nachádzate na cestách a chcete dobiť energiu.
Pripojte sa k elektrickej sieti - plné nabitie za 12 hodín
Najpohodlnejší spôsob nabíjania vozidla NISSAN e-NV200 2.Zero je prostredníctvom kábla, 10A zástrčky a bežnej domácej elektrickej siete. Umožní vám to nabíjať kdekoľvek, kde sa nachádza  štandardná zástrčka, či už doma alebo na pracovisku.
Domáce rýchlonabíjanie len za 4 hodiny
Nabite svoje vozidlo NISSAN e-NV200 cez noc pomocou 32A domácej nabíjačky a plné nabitie dosiahnete za približne osem hodín. Vďaka voliteľnej 6,6 kW palubnej nabíjačke skrátite tento čas na približne 7,5 hodiny.
Vďaka niektorým z najpokročilejších funkcií, zostať v kontakte so svojím svetom a vaším novým vozidlom Nissan Leaf je jednoduchšie než kedykoľvek predtým. Od prispôsobiteľnej digitálnej palubnej dosky cez informačný displej až po úplnú integráciu mobilných zariadení, všetko máte k dispozícii.
EcoAuto - Nissan E-NV200
FAREBNÉ PREVEDENIA
NISSAN E-NV200 2.Zero V AKCII
Toto trojminútové video vám predstaví hlavné funkcie vozidla e-NV200 vrátane jeho úsporného elektrického pohonného ústrojenstva a moderných technológií nabíjania a vlastníctva.
bottom of page