top of page
elektromobil city S_11.jpg

ELEKTROMOBIL

CITY S

Elektromobil City S je perfektne hodí ako do mesta tak i mimo neho. Vďaka dojazdu 100 km a maximálnej rýchlosti 80 km/hod je tento elektromobil ideálny pre každodenné používanie. Nabíjanie trvá 6 až 8 hodín a postačí vám k nemu aj bežná zásuvka 230V.

 

Ak patríte do skupiny ľudí, ktorí dokážu oceniť výhody jednoduchej prevádzky vozidla, nízke prevádzkové náklady, takmer nulové náklady na údržbu a neodradí ich nižšia maximálna rýchlosť, potom tento elektromobil je práve pre Vás. 

Jedinečnosť elektromobilu City S je v možnosti riadiť ho už od 16 rokov s vodičským oprávnením typu B1. Samozrejme vám k riadeniu postačí aj vodičský preukaz na osobný automobil.

elektromobil city S.jpg
elektromobil city S_4.jpg
elektromobil city S_7.jpg
elektromobil city S_6.jpg

PREDNOSTI CITY S

> len 1 cent za prejdenie jedného kilometra

> možnosť odpočtu DPH

> dojazd až 100 km s možnosťou ho navýšiť

> nulové emisie

> jednostupňová ("automatická") prevodovka

> maximálna rýchlosť 80 km/hod.

> riadenie a parkovanie bez problémov

> veľmi nízke náklady na údržbu

> nabíjanie z obyčajnej zásuvky 230V

> doba nabitia na 100% 6 až 8 hodín

> tichá prevádzka

> viac farebných prevedení

> elektricky ovládaná okná a spätné zrkadlá

> 10" rádio s DVD a MP3 prehrávačom

> GPS navigácia 

> Bluetooth

> vykurovanie a ventilácia

> vyhrievané okno a zrkadlá

> predná a zadná parkovacia kamera

> LED denné svietenie

> panoramatická strecha s roletou

Pozornosť okolia zaručená

Zaparkujete takmer kdekoľvek. S elektromobilom City S pri rozmeroch V 1570 mm D 2245 mm Š 1290 mm zaparkujete aj na miestach, na ktorých s automobilom v štandardnej veľkosti nemáte šancu. Toto využijete najmä pri parkovaní v centrách miest či prípadne na sídliskách, na ktorých je nedostatok parkovacích miest.

Štandardná výbava City S vám vyrazí dych. Uprostred palubnej dosky sa vyníma veľký LCD displej s DVD a MP3 prehrávačom, GPS navigáciou, bluetooth pripojením a ďalšími funkciami. Na displeji sa zobrazuje taktiež pohľad z prednej i zadnej parkovacej kamery. Samozrejmosťou je taktiež diaľkové ovládanie s centrálnym zamykaním, elektricky ovládané okná, ventilácia, vykurovanie, zapaľovač a zásuvka na 12V, USB a kompletne panoramatická presklenná strecha. Budete mať k dispozícii komfort, ktorý sa bežne ponúka u automobilov o niekoľko cenových tried vyššie.

Poznámky: Do elektromobilu je možné zakomponovať aj lithiové batérie. Typ motora - 3 fázový asynchrónny motor - je možné preťažiť až na 15 kW. Reálny dojazd sa je závislý od cestovného módu, zaťaženia, rýchlosti, štýlu jazdy, profilu trate, poveternostných podmienkach, zapnutých/vypnutých elektrických prvkov výbavy.

Uvádzacia cena: 9 600 € s DPH

nie je možné uplatniť štátnu podporu

Uvádzacia cena je vrátane 10" dotykového rádia s DVD a MP3 prehrávačom, GPS navigáciou, bluetooth, elektrických okien, ventilácie a kúrenia, prednej a zadnej parkovacej kamery, denných LED svetiel a panoramatickej presklennej strechy.

NOVINKA - občania s ŤZP môžu požiadať o finančný príspevok na kúpu elektromobilu

Viac informácií o príspevku je k dispozícii tu príspevok >>>  

Farebné prevedenia

elektromobil city S_11
elektromobil city S_10
elektromobil city S_9
bottom of page