Nabíjacia stanica pre elektromobily - Polyfazer

May 1, 2018

Fakt, že rozširovanie siete nabíjacích staníc priamo súvisí aj s rozvojom elektromobilty ako takej je jasné každému z nás. Masový rozvoj elektromobility nebude možné realizovať bez patričnej siete nabíjacích staníc nie len na Slovensku ale i celej Európe.

 

Preto aj naša spoločnosť ponúka svojim zákazníkom špičkové nabíjacie stanice s momentálne najlepším pomerom ceny a výkonu na Slovensku. K nabíjacím staniciam pre elektromobily ešte majú zákazníci možnosť zakúpiť si aj softvér Polyfazer. Jedná sa o novú generáciu systému na riadenie a správu nabíjacích staníc pre elektromobily.

 

Začiatkom roku spoločnosť rozbehla niekoľko projektov so zákazníkmi a momentálne úspešne dokončila svoju prvú inštaláciu nabíjacej stanici Polyfazer na Slovensku. Zákazníkovi sme inštalovali nabíjaciu stanicu o výkone 2x22kW, čiže naraz na nabíjacej stanici môže nabíjať až dva elektromobily naraz. Nabíjacia stanica obsahuje štandardné nabíjacie porty Type 2 "Mennekes", každý s výkonom 400V/32A  22kW.

Zákazník sa rozhodol nabíjaciu stanicu inštalovať v prekrásnom prostredí Slovenského Rudohoria na brehu vodnej nádrže Miková pri penzióne Flipper. Nabíjanie elektromobilu teda navyše môžete spojiť aj s pobytom v krásne prírode.

Prvá nabíjacia stanica inštalovaná spoločnosťou EcoAuto

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Nejlepší příspěvky

5 elektromobilov, ktoré si môžete zakúpiť u nás

October 2, 2017

1/1
Please reload

Nejnovější příspěvky