AMPER MOTION 2018

March 19, 2018

V dňoch 20-23.3.2018 sa uskutoční 26. MEDZINÁRODNÝ VEĽTRH AMPER 2018.

Veľtrh zameraný na elektrotechniku, elektroniku, automatizáciu, komunikáciu, osvetlenie a zebezpečenie nájdete vo výstavisku v Brne.

 

AMPER MOTION je každoročne významným doprovodným programom veľtrhu AMPER so zameraním na dynamicky sa rozvíjajúcu oblasť elektromobility. Uvidíte najmodernejšie elektromobily a najmodernejšie infraštruktúrne zariadenia pre elektromobily.

Vystavovať bude aj náš partner spol. Green24 Holding, a.s.

 

 Management správy pre nabíjacie stanice – POLYFAZER zaručuje inteligentné ovládanie prevádzky a účtovanie pre majiteľov. Aplikácia POLYFAZER do mobilného telefónu ZDARMA- prináša užívateľom elektromobilov jednoduchú navigáciu k najbližšej nabíjačke, prehľad o nabíjaní a možnosť platby.

 

POLYFAZER NIKOLA DC/AC – čisto česká nabíjacia stanica pre elektromobily v dizajne Anny Marešovej ponúka komfortné nabíjanie pre užívateľov elektromobilov. Modulárny systém nabíjačiek NIKOLA vyjde v ústrety každej požiadavke, ako pre verejnú nabíjaciu stanicu, tak pre domáce použitie. 

 

SHANDI- management pre carsharing vrátane platobnej brány užívateľov carsharingu a prevádzkarov, určené pre elektromobily a klasické autá pomocou aplikácie SHANDI.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Nejlepší příspěvky

5 elektromobilov, ktoré si môžete zakúpiť u nás

October 2, 2017

1/1
Please reload

Nejnovější příspěvky