top of page
  • Eco Auto team

Nabíjacia stanica pre elektromobily - Nikola


V nasledujúcich článkoch vám prinesieme zaujímavé možnosti investičného využitia nabíjacích staníc najmä z pohľadu vhodného umiestnenia a výberu nabíjacej stanice.

Produktová rada nabíjacích staníc Nikola pokrýva širokú paletu aplikácií, výkonu a spôsobov montáže. Nie každý typ je vhodný pre konkrétny investičný zámer.

Pred výberom miesta je vždy potrebné zvážiť všetky aspekty inštalácie nabíjacej stanice na dané miesto a to najmä dostupný elektrický výkon, investičnú náročnosť a predpokladané správanie potenciálnych užívateľov.

Pri plánovaní je dôležité brať do úvahy aj prípadný upgrade nabíjacej stanice pre elektromobily nakoľko určite požiadavky najmä na výkon nabíjacej stanice prípadne i na počet dobíjacích zásuviek.

PARKOVISKO

Asi najčastejšie sa stretávame s umiestnením nabíjacej stanice na parkovisku napríklad pri nákupných centrách. Určite ste si aj vy všimli, že ich počet neustále rastie najmä vo väčších mestách. Určite je to atraktívna lokalita pre investora, majiteľa nabíjacej stanice, nakoľko v daných priestoroch sa pohybuje veľa potenciálnych majiteľov elektromobil, ktorí radi využijú možnosť nabiť svoj elektromobilov počas napríklad nákupu v obchodnom centre.

Naše odporúčanie pre tento typ priestoru je určite využitie rýchlonabíjacej stanice s minimálnym výstupným výkonom 50 kW alebo ešte vyšším výkonom nakoľko maximálny výstupný výkon nabíjacej stanice Nikola je až 100 kW. S týmto výkonom dokáže nabíjacia stanica nabiť do polhodiny väčšinu elektromobilov, ktoré sú momentálne dostupné na našom trhu. Výhodou momentálnej situácie na trhu je, že momentálne sa sieť nabíjacích staníc len rozrastá, a preto je práve najlepšia doba využiť veľa skvelých miest pre inštalovanie nabíjacej stanice.

NIKOLA PRINÁŠA BEZKONKURENČNÝ POMER CENY A KVALITY

V ďalšom článku vám prinesieme ďalšie možné umiestnenia nabíjacích staníc a taktiež ďalšie vlastnosti, ktoré prináša nabíjacia stanica Nikola.

V prípade ak by ste mali záujem o vypracovanie cenovej ponuky, neváhajte a kontaktujte nás.

Viac info o rýchlonabíjacej stanici Nikola nájdete aj na našom webe.


80 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page