100% ELEKTRICKÁ KOLOBEŽKA EC3

Elektrická kolobežka EC3

 

Technické parametre

- maximálna rýchlosť: od 25 do 70 km/h

- výkon motora: od 500 W do 2400 W

- typ batérie: lithium-ionová 20 Ah 

- čas nabíjania: 

- dojazd: 30 km

- maximálna nosnosť:   kg

Štandardná výbava:

Batéria 20 Ah, Liatinové disky, Ďialkové ovládanie, Alarm, Digitálny tachometer, LED Svetlá, Bluetooth,

Regulátor výkonu 1,2, Jedno sedadlo, Odpruženie predné aj zadné, tempomat a rekuperácia

Farba: čierna

elektrická kolobežka EC3

užite si zábavu z jazdenia

100% elektrický chopper Harly EH8 je štýlový elektrický chopper s možnosťou výberu výkonu motora od 1000 W až po 3000 W a to v kombinácii s iónovo-líthiovými akumulátormi, ktoré zabezpečia dojazd od 36 km až do neuveriteľných 240 km (meraný pre verzie SG1500 a nosnosti pasažiera 75 kg).

Štýlový elektrický harly je navrhnutý s ohľadom na posledné módne výstrelky v tejto oblasti. V štandardnej výbave je k dispozícii v krásnej čiernej farbe, pričom následne si ho môžete skrášliť už podľa Vašeho uváženia, aby ste si užívali jazdu štýlovo.

Rýchlosť je jednou z predností. Na elektrickom chopperi dokážete vyvinúť rýchlosť až do 85 km/h vo verziách od SG3000. S takouto rýchlosťou je eharly ideálny nie len mestské komunikácie, ale v pohode s ním zvládnete aj prípadný výlet mimo mesto.

Bezpečnosť je vždy na prvom mieste, preto aj konštrukcia Harly je z vysoko kvalitnej ocele. Super široké pneumatiky nie len vyzerajú úžasne, ale zabezpečujú elektrickému skútru vyváženosť a stabilitu.

Ergonomický tvar spoločne s odpružením v prednej aj zadnej časti zabezpečia väčší komfort pri jazdení.

Priateľský k životnému prostrediu, nakoľko počas jazdy neuvoľňuje do ovzdušia žiadne škodlivé emisie.

Cena elektrického Harly začína na úrovni 2 300 EUR, pričom výsledná cena závisí najmä od výkonnosti motora a typu batérie (akumulátora).

Existuje možnosť rôznych kombinácii výkonov a dojazdu, a preto vám prinášame možnosť odkonzultovať s nami Vaše predstavy, aby sme Vám vedeli pripraviť Váš nový eharly presne na mieru podľa Vašich presných požiadaviek. Preto neváhajte a kontaktujte nás na nižšie uvedené číslo. 


 

Objednávky a konzultácia na tel. čísle +421 950 824 204