ELEKTRICKÝ CITY CHOPPER

Užite si zábavu z jazdenia bez emisií

100% elektrický City Chopper EH8 v štýle Harley je štýlový elektrický chopper s možnosťou výberu výkonu motora od 1000 W až po 3000 W a to v kombinácii s počítačom riadenými iónovo-líthiovými akumulátormi, ktoré zabezpečia dojazd od 36 km až do neuveriteľných 240 km (vo verziách od SG1500 a nosnosti pasažiera 70 kg).

Štýlový elektrický chopper je navrhnutý s ohľadom na posledné módne výstrelky v tejto oblasti. V štandardnej výbave je k dispozícii v krásnej čiernej farbe, pričom následne si ho môžete skrášliť už podľa Vašeho uváženia, aby ste si užívali jazdu štýlovo.

Rýchlosť je jednou z predností. Na elektrickom chopperi dokážete vyvinúť rýchlosť až do 85 km/h vo verziách od SG3000. S takouto rýchlosťou je eharly ideálny nie len mestské komunikácie, ale v pohode s ním zvládnete aj prípadný výlet mimo mesto.

Bezpečnosť je vždy na prvom mieste, preto aj konštrukcia elektrického choppera je z vysoko kvalitnej ocele. Super široké pneumatiky nie len vyzerajú úžasne, ale zabezpečujú elektrickému skútru vyváženosť a stabilitu.

Ergonomický tvar spoločne s odpružením v prednej aj zadnej časti zabezpečia väčší komfort pri jazdení.

Priateľský k životnému prostrediu, nakoľko počas jazdy neuvoľňuje do ovzdušia žiadne škodlivé emisie.

Cena elektrického choppera závisí najmä od výkonnosti motora a typu batérie (akumulátora).

Existuje možnosť rôznych kombinácii výkonov a dojazdu, a preto vám prinášame možnosť odkonzultovať s nami Vaše predstavy, aby sme Vám vedeli pripraviť Váš nový eharly presne na mieru podľa Vašich presných požiadaviek. Preto neváhajte a kontaktujte nás na nižšie uvedené číslo.

Elektrický City Chopper EH8

Štandardná výbava:

alarm, diaľkové ovládanie, LED svetlá, klaksón, smerovky, regulátor výkonu, predné aj zadné odpruženie, jedno a dvoj sedadlo, prídavné kapsy, nabíjačka

Farba: čierna

Elektrický City Chopper EH10

Štandardná výbava:

alarm, diaľkové ovládanie, LED svetlá, klaksón, smerovky, regulátor výkonu, predné aj zadné odpruženie, jedno a dvoj sedadlo, prídavné kapsy, nabíjačka

Farba: čierna

elektrický skúter citycoco

Elektrický City Chopper vo vyššej rade EH 10 prináša ešte väčší zážitok z jazdenia. Čo tak chodiť na výlety vo dvojici? S týmto elektrickým skútrom to už nebude žiadny problém. Dvojsedadlo zvládne bez problémov aj dve osoby nakoľko nosnosť skútra je až 200 kg.

Jednou z najväčších výhod, ktoré sú spojené s elektrickým chopperom je možnosť jednoducho vybrať batériu a zobrať si ju napríklad do bytu a tam ju v pohodlí nabiť. Po nabití ju jednoducho vložíte späť do skútra a jazdíte ďalej. Túto výhodu ocenia najmä ľudia, ktorí bývajú v panelákoch, kde je obtiažnejšie nabíjanie podobných elektrických vozidiel.

eharley_ecoauto10
eharley_ecoauto11
eharley_ecoauto1
eharley_ecoauto13
eharley_ecoauto12
eharley_ecoauto9
eharley_ecoauto8
eharley_ecoauto7
eharley_ecoauto3
eharley_ecoauto2
eharley_ecoauto4
eharley_ecoauto5
eharley_ecoauto6